Alcatel - OmniPCX

 ALCATEL je mezinárodní společnost, působící ve více než 130 zemích po celém světě zaměřující se zejména na rychle se rozvíjející trh v oblasti telekomunikací a Internetu. Společnost Alcatel představující největšího dodavatele PBX v evropských zemích a rozšiřující svou přítomnost na území Severní Ameriky je známa svými inovativními řešeními konvergence přenosu dat a hlasu.


OmniPCX Office zajišťuje datové přenosy, hlasovou komunikaci a přístup k Internetu v podnicích s 6 až 236 připojenými uživateli.


Nové řešení je tzv. "all-in-a-box", proto se velmi snadno instaluje, využívá a udržuje, Alcatel OmniPCX Office se dodává plně předkonfigurovaný a vyniká vysokou spolehlivostí. Veškeré aplikace jsou v systému již zabudovány – zabezpečený sdílený přístup k Internetu

, E-mailový server, LAN infrastruktura a služby, aplikace pro integraci počítačové telefonie a správu komunikace (integrovaný osobní asistent a hlasová pošta, přenositelnost terminálu mezi pracovišti apod.). Výsledkem těchto možností je vysoká efektivita z hlediska nákladů.

Nové řešení je také modulární systém, který Vám dodáme přesně podle Vašich požadavků; dodávaný systém je navíc připraven na budoucí změny avývoj odpovídající vývoji a rozšiřování Vašeho podniku. Modulární architektura systému OmniPCX Office a tzv. softwarové klíče, umožňuje rozšiřování a doplňování dalších funkcí v souladu s aktuálním stavem rozvoje podniku - OmniPCX Office je dodáván malý, aby se mohl později stát velkým.

telefon Alcatel  Pobočková ústředna Alcatel OmniPCX Office 


Systém je také otevřený. Alcatel využívá OS Linux, jehož zastoupení ve světě PC je neustále výraznější. Linux představuje spolehlivý, extrémně výkonný a souča

sně stabilní systém, který je kompatibilní s většinou aplikací. Díky implementaci nejrozšířenějších internetových protokolů podporuje aplikace pro přístup k Internetu. Systém je založen na standardních protokolech (CSTA, TAPI, IP), což umožňuje podporu celé řady aplikací Alcatel i aplikací dalších dodavatelů.

 


Kontakt

Netbell s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603

Kontakt

Belltech s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603
TOPlist