Panasonic KX-TDA

Je výkon otázkou velikosti? Ne s našimi digitálními IP telekomunikačními systémy. Všechny systémy KX-TDA, KX-TDE mají srovnatelné schopnosti. Díky tomu je výběr systému optimálně vhodného pro Vaši společnost závislý pouze na počtu telefonů, které chcete připojit. Každý systém může být také instalován přímo do serverového rozvaděče při použití doplňkového 19-palcového montážního kitu.

Pobočkové ústředny Panasonic KX-TDA a telefony 

 

Panasonic KX-TDA100CE-X

GSM jako pobočky systému. Uživatelé, kteří jsou často mimo kancelář, si mohou přiřadit číslo svého mobilního telefonu ke své pevné pobočce v kanceláři, díky čemuž jsou pod jejím číslem vždy dostupní a mohou přijmout každý příchozí hovor. V případě potřeby mohou hovor přijatý na GSM telefonu jednoduše přepojit zpět do systému na jeho libovolnou pobočku, nebo mohou využívat i ostatní funkce systému stejně jako z běžné pobočky. Společnostem, které využívají síťové propojení několika systémů v privátní síti přináší tato verze úspory díky centrálnímu systému pro zpracování hlasu, možnosti vytvářet síťové vyzváněcí skupiny, roamingu přenosných stanic PBÚ DECT nebo monitorování stavu až 250 poboček v celé síti. Další nové funkce nabízí tato verze i uživatelům v Call Centrech. Distribuce hovorů na nejdéle volnou pobočku, nové možnosti zpracování příchozích hovorů - skupiny distribuce příchozích hovorů (vícenásobné přesměrování), VIP hovor (přednostní obsloužení vybraných volajících), víceúrovňový řetězec DISA hlášení. Výhodné funkce nejen pro Call Centra - Wrap-up (přihlašování/odhlašování operátorů), Busy on Busy (odesláni obsazovacího tónu), Hurry-up (podmíněné přesměrování při nárůstu provozu). Integrace CTI aplikací PC-Phone a PC-Console - zajištění vyšší úrovně péče o volající pomůže zvýšit image společnosti a loajalitu zákazníků. Snadná a cenově nenáročná výstavba bezdrátového pobočkového systému DECT umožní neomezený pohyb a současně využití všech obchodních příležitostí.

 KX-TDA100CE-X

 

Panasonic KX-TDA15CE

Digitální IP pobočkový komunikační systém pro malé společnosti a domácí firmy. Ideální jako ústředna pro odloučená pracoviště velkých společností - sklady, výrobní prostory, vývojová centra. Vhodná jako komunikační centrum v rodinných domcích využívaných pro podnikatelskou činnost - obchodní, reklamní, realitní i cestovní kanceláře, živnosti, privátní lékařské a právnické praxe, atd. Verze 2.02 přináší nově možnost registrace mobilního telefonu GSM jako pobočky systému. Uživatelé, kteří jsou často mimo kancelář, si mohou přiřadit číslo svého mobilního telefonu ke své pevné pobočce v kanceláři, díky čemuž jsou pod jejím číslem vždy dostupní a mohou přijmout každý příchozí hovor. V případě potřeby mohou hovor přijatý na GSM telefonu jednoduše přepojit zpět do systému na jeho libovolnou pobočku, nebo mohou využívat i ostatní funkce systému stejně jako z běžné pobočky. Společnostem, které využívají síťové propojení několika systémů v privátní síti přináší tato verze úspory díky centrálnímu systému pro zpracování hlasu, možnosti vytvářet síťové vyzváněcí skupiny, roamingu přenosných stanic PBÚ DECT nebo monitorování stavu až 250 poboček v celé síti. Další nové funkce nabízí tato verze i uživatelům v Call Centrech. Distribuce hovorů na nejdéle volnou pobočku, nové možnosti zpracování příchozích hovorů - skupiny distribuce příchozích hovorů (vícenásobné přesměrování), VIP hovor (přednostní obsloužení vybraných volajících), víceúrovňový řetězec DISA hlášení. Výhodné funkce nejen pro Call Centra - Wrap-up (přihlašování/odhlašování operátorů), Busy on Busy (odesláni obsazovacího tónu), Hurry-up (podmíněné přesměrování při nárůstu provozu). Integrace CTI aplikací PC-Phone a PC-Console - zajištění vyšší úrovně péče o volající pomůže zvýšit image společnosti a loajalitu zákazníků. Snadná a cenově nenáročná výstavba bezdrátového pobočkového systému DECT umožní neomezený pohyb a současně využití všech obchodních příležitostí.  

 KX-TDA15CE

 

Panasonic KX-TDA30CE

Digitální IP pobočkový komunikační systém pro menší společnosti. Nové možnosti zpracování příchozích hovorů - skupiny distribuce příchozích hovorů (vícenásobné přesměrování), VIP hovor (přednostní obsloužení vybraných volajících), víceúrovňový řetězec DISA hlášení. Výhodné funkce nejen pro Call Centra - Wrap-up (přihlašování/odhlašování operátorů), Busy on Busy (odesláni obsazovacího tónu), Hurry-up (podmíněné přesměrování při nárůstu provozu). Integrace CTI aplikací PC-Phone a PC-Console - zajištění vyšší úrovně péče o volající pomůže zvýšit image společnosti a loajalitu zákazníků. Snadná a cenově nenáročná výstavba bezdrátového pobočkového systému DECT umožní neomezený pohyb a současně využití všech obchodních příležitostí.

 KX-TDA30CE

 

Panasonic KX-TDA600CE

Základní jednotka, karta CPU, 10 volných slotů, slot karty sběrnice, až 160 vnějších linek, až 160 poboček (až 240 s Digital XDP), až 240 portů, přípojky/pobočky ISDN, síťování Q-SIG (PRI/BRI/VoIP), směrování ARS/LCR, výstavba DECT systému, ICD skupiny, VIP hovor, rozhraní CTI aplikací, telefonování z PC (PC-Phone/PC-Console), připojení do LAN sítě, bez napájecího zdroje

KX-TDA600CE


Kontakt

Netbell s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603

Kontakt

Belltech s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603
TOPlist