MP360

Podle zvolené konfigurace do 384 Mbit/s (1+0)
Podle zvolené konfigurace do 768 Mbit/s (2+0)

 

 

Koncept ALCOMA MP360 je odpovědí na moderní trend řešení páteřních spojů včetně kompletního řešení požadavků na uživatelská rozhraní a dohled. Spoj ALCOMA MP360 pracuje v koordinovaném kmitočtovém pásmu 11 a 13 GHz a volném pásmu 17 a 24 GHz s přenosovou kapacitou do 384 Mbit/s s volně přepínatelnou kombinací kapacit a modulačních rychlostí.

Spoj je volitelně vybaven uživatelským rozhraním až 2x GE a 1x SFP single-mode nebo multi-mode. Optické rozhraní umožňuje řádově vyšší vzdálenosti mezi vnitřní a vnější jednotkou, a také galvanické oddělení součástí spoje pro ještě vyšší bezpečnost. Napájení lze připojit zvlášť.

Uživatelské linky lze volitelně sdružovat na bázi switche s přídavnými funkcemi (QoS, Ingress Rate, Egress Rate, VLAN TAG, Link aggregation/Trunking, atd.) do jednoho nebo dvou nezávislých uživatelských kanálů přenášených přes rádio. Rozhraní je tedy vybaveno přímou podporou konfigurací 1+1 a 2+0 a je optimalizováno pro použití v sítích s multicastovými či unicastovými provozy, s důrazem na IPTV. V koncepci 2+0 dosahuje přenosové kapacity až 768 Mbit/s. Tato koncepce navíc přínáši plnohodnotnou záluhou linky.

Celý spoj je vestavěn do skříně vyrobené nejmodernější metodou tlakového lití z hliníkové slitiny, která tvoří s anténou kompaktní celek. Je zajištěna kompatibilita s parabolami ALCOMA typu MPS a ME a jsou zaručeny podmínky pro maximální komfort při montáži.

Spoj v koncepci ODU ONLY, interně nazývaný minipojítko, obsahuje pouze vnitřní chráněnou svorkovnici (bez nutnosti použít IDU) s možností vytvoření celku do 19" racku nebo připevnění na DIN lištu. Vnitřní chráněná svorkovnice s úplnou přepěťovou ochranou je připojena strukturovanou kabeláží S-STP Cat.7 do 100m (tvoří segment Ethernetu). Integrované anténní systémy High Performance jsou standardně dodávány o průměrech 0,35 / 0,65 / 0,90 / 1,20 m, s rozhraním kompatibilním s celou řadou dalších výrobců parabolických antén.

Spoj má volně přepínatelné přenosové kapacity i šířku pásma. Radioreléový spoj je vybaven dopřednou korekcí chyb FEC, automatickým řízením vysílaného výkonu ATPC, adaptabilní modulací ACM s nastavitelnými parametry a volitelnou sílou prokladu. Šířka přenášeného pásma je až 56 MHz.

Modem je vybaven DSP procesorem pro předzpracování signálu a spolu s vynikající MW částí představuje technologie MP360 zařízení plně srovnatelné se špičkovou produkcí světových konkurentů. Vysoká citlivost při zachování požadovaných přenosových kapacit přesahuje dnes běžně dosahovaných hodnot.

Spoj nabízíme i s nižší přenosovou rychlostí s možností pozdějšího softwarového upgrade.

Dalším přínosem je pokročilý dohledový software ALCOMA ASD. S možností dohledu neomezeného množství spojů v síti zjednodušuje správu. Dohled podporuje protokol SNMP, grafické výstupy historie důležitých parametrů a kompletní nastavení v rádiové i sítové vrstvě s ohledem na vysoké bezpečnostní standardy dnešních ISP.

 


Kontakt

Netbell s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603

Kontakt

Belltech s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603
TOPlist