2N® EasyGate PRO

Šetřete náklady na volání do mobilních sítí

2N® EasyGate PRO je jednokanálová analogová GSM brána, která dokáže kromě volání zprostředkovat přenos dat, faxu a SMS zpráv. Nahrazuje tak pevnou linku v podobě mobilního řešení. Oproti 2N® EasyGate je navíc vybavena záložním napájením, takže je odolná vůči výpadkům elektrické energie.

2N® EasyGate PRO je vhodná do prostředí, v kterém je důležitá odolnost proti výpadkům elektrické energie. Brána v tomto případě přejde na záložní napájení a zároveň informuje o výpadku pomocí sms zprávy.

2N® EasyGate PRO

2N® VoiceBlue MAX

Snižte náklady na volání až o 40%

2N® VoiceBlue MAX je analogová VoIP brána určená zejména pro malé a střední firmy, které chtějí ušetřit za volání bez nutnosti investovat do nové pobočkové ústředny. Tato čtyřkanálová brána přidá Vaší stávající ústředně další rozhraní a obohatí ji nejen o mobilní (GSM/UMTS), ale i VoIP sítě. Pomocí jedné brány v kompaktním řešení tak můžete využít služeb až čtyř různých operátorů a snížit vaše účty za telefonní hovory až o 40 %.

Nastavitelné balíčky volných minut umožní využívat možnosti všech čtyř SIM karet na maximum. Navíc umí brána 2N® VoiceBlue MAX zohlednit nejen volání ve vlastní síti a mimo ni, ale stejně tak i bezplatné volání na vybraná čísla.

2N® VoiceBlue MAX

2N® EasyGate

Čím víc voláte, tím víc ušetříte

2N® EasyGate je analogová GSM brána pro přenos hlasu, dat a analogového faxu. Slouží jako alternativa pro všechny zákazníky, kteří nemají pevné připojení nebo na něj nechtějí spoléhat. Umožňuje volání, připojení k Internetu i přenos analogových faxů. Pomocí SMS aplikace umožňuje také přijímat a odesílat SMS zprávy pro lepší komunikaci s vašimi zákazníky.

2N® EasyGate může být použita v oblastech, kde není pevná linka k dispozici, nebo jako alternativa pro osoby/společnosti, které již nechtějí pevnou linku používat.

2N® EasyGate

2N® SmartGate

Řešení pro ty, kteří chtějí šetřit chytře

2N® SmartGate je analogová GSM brána, která umí více než jen šetřit vaše peníze. Dokáže také zajistit připojení k Internetu, odeslat a přijmout FAX či SMS zprávu. Je kompatibilní se všemi ústřednami, které disponují analogovým rozhraním.

Když v PBX nejsou žádné volné porty, můžete zapojit 2N® SmartGate mezi PBX a síť, aniž by bylo nutné programovat PBX. Ušetříte tak jeden PBX port a veškeré hovory na mobilní telefony budou směrovány přes 2N brány.

2N® SmartGate

 

 


Kontakt

Netbell s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603

Kontakt

Belltech s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603
TOPlist