2N® VoiceBlue Next

Naučte svou IP ústřednu šetřit

2N® VoiceBlue Next, nástupce brány 2N VoiceBlue Lite, patří do nové generace VoIP bran. Přinese vám významné snížení nákladů na volání do mobilních sítí, přičemž je kompatibilní s širokou škálou IP pobočkových ústředen. Její jednoduché a intuitivní nastavení přes webové prostředí umožňuje velmi rychle nastavit VoIP rozhraní i bránu samotnou.

2N® VoiceBlue Next můžete připojit k jakékoli IP PBX (Cisco, Alcatel, Siemens, Innovaphone, Asterisk, 3CX, Elastix atd.) a následně tím výrazně snížit náklady na volání do GSM a UMTS sítě.

2N® VoiceBlue Next
 

2N® StarGate VoIP

Snížení nákladů nebylo nikdy jednodušší

2N® StarGate VoIP je variantou naší GSM/UMTS brány, kterou můžete připojit ke svojí ústředně přes moderní VoIP rozhraní. Ve společnosti s vysokým počtem hovorů do mobilních sítí pak dokáže výrazným způsobem snížit náklady na telefonní hovory. Její účinný šetřicí automat vyhledá tu nejlevnější cestu a pro spojení použije vždy tu nejvýhodnější SIM kartu.

2N® StarGate VoIP můžete připojit ke stávajícímu PBX systému přes PRI ISDN nebo VoIP rozhraní. Ať už jste velká společnost, call centrum nebo mezinárodní obchodní firma, 2N® StarGate VoIP dokáže rozhodně snížit vaše telekomunikační výdaje.

 2N® StarGate VoIP
 

2N® BlueTower VoIP

Levná volání na dosah ruky

2N® BlueTower VoIP je ideálním produktem pro středně velké společnosti s vyšší četností hovorů do mobilních sítí. Jedná se o GSM/UMTS bránu využívající VoIP rozhraní, která dokáže výrazným způsobem snížit náklady na telefonní hovory. Její účinný šetřicí automat totiž dokáže vyhledat nejlevnější cestu a pro spojení použije vždy tu nejvýhodnější SIM kartu.

Dvě rozhraní ISDN PRI umožňují instalovat zařízení mezi PBX a PSTN. Je tím odstraněna nutnost instalovat nad PBX další PRI port. Kromě toho nemusíte znovu konfigurovat PBX, což je velmi výhodné, zejména pokud je vaše PBX zastaralá.

 2N® BlueTower VoIP

 


Kontakt

Netbell s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603

Kontakt

Belltech s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603
TOPlist