2N® SmartGate UMTS

Chytrá brána otevírá cestu k úsporám

2N® SmartGate UMTS je jednokanálová analogová UMTS brána, která slouží ke snížení nákladů na volání do mobilních sítí a navíc nabízí vysokorychlostní připojení k internetu. Oproti 2N® SmartGate je navíc vybavena záložním napájením, takže je odolná vůči výpadkům elektrické energie.

Pokud trpíte nedostatkem portů na vaší pobočkové ústředně (PBX), můžete připojit 2N® SmartGate UMTS mezi PBX a síť bez nutnosti programovaní PBX. Ušetříte tak jeden port na PBX a všechny odchozí hovory do mobilních sítí budou směrovány nadále skrz 2N bránu.

2N® SmartGate UMTS

2N® EasyGate UMTS USB

Volejte a surfujte i bez pevné linky

2N® EasyGate UMTS USB je analogová UMTS/GSM brána pro přenos vysokorychlostních dat a hlasu. Jako plnohodnotná alternativa pevné linky řeší potřeby zákazníků, kteří chtějí volat a zároveň být na Internetu, ale pevnou linku z různých důvodů nemají.

Toto řešení je flexibilní a snadno se realizuje – to vše za rozumnou cenu. Použití je pro koncového zákazníka díky USB připojení k počítači snadné a rychlé. Lze připojit rovněž analogový telefon nebo dokonce PBX

2N® EasyGate UMTS USB

2N® EasyGate PRO UMTS

Volejte levněji do mobilních sítí

2N® EasyGate PRO UMTS je jednokanálová analogová UMTS brána, kterou lze využít pro kompletní náhradu pevné linky přes mobilní síť všude tam, kde nejsou přivedeny kabely. Brána umožňuje volání do všech sítí přes GSM/UMTS síť, vysokorychlostní datové připojení a přenos SMS zpráv. 2N® EasyGate PRO UMTS lze vzdáleně dohledovat a konfigurovat přes mobilní síť. 

2N® EasyGate PRO UMTS je možné velmi jednoduše dohledovat a konfigurovat pomocí datového připojení přes GSM/UMTS síť a odpadá tak nutnost nastavení přímo na místě. Připojení této UMTS brány k počítači proběhne na základě validace dat z SMS odeslané z konfiguračního nástroje.

2N® EasyGate PRO UMTS

2N® OfficeRoute

Mobilní kancelář s rychlými daty

2N® OfficeRoute je mobilní kancelář, která umí bez složitých instalací vyřešit kompletní hlasovou i datovou komunikaci ve firmě. Umožňuje volat přes VoIP/GSM/UMTS a podporuje analogové faxy. Díky vysokorychlostnímu připojení k Internetu pomocí UMTS sítě lze zařízení použít i jako router.

2N® OfficeRoute

Kontakt

Netbell s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603

Kontakt

Belltech s.r.o.
Závodu míru 579/1
360 17 K. Vary - Stará Role
+420 353 331 600
FAX +420 353 331 603
TOPlist